Sot i ka të ndaluara të tilla poza, por ja çfarë bënte dukesha më parë (FOTO) – AlpeGossip
Sot i ka të ndaluara të tilla poza, por ja çfarë bënte dukesha më parë (FOTO)

Sot i ka të ndaluara të tilla poza, por ja çfarë bënte dukesha më parë (FOTO)

Para se të bëhej pjesë e familjes mbretërore dhe të merrte titullin dukesha e Sussex, Meghan Markle ishte një vajzë e thjeshtë që i pëlqente të bënte joga.

Ish-aktorja e serialeve televizive amerikane para se të bëhej pjesë e familjes mbretërore ka qenë mjaft aktive në Instagram ku postonte foto të përditshmërisë së saj e sidomos duke bërë joga.

Në një prej fotove të saj, ajo shihet teksa merr një pozicion mjaft të komplikuar me bikini jeshile dhe nuk na besohet se sa e tonifikuar dhe elastike është ajo.

Por fotoja shpejt është fshirë nga rrjetet sociale bashkë me llogaritë e saj që pasi ajo u martua me princin Harry.

Për fat të keq nuk do të kemi më mundësinë t’a shohim dukeshën kështu.