Kjo modele sapo “ngushëlloi” të gjithë beqarët për Shën Valentin (FOTO) – AlpeGossip
Kjo modele sapo “ngushëlloi” të gjithë beqarët për Shën Valentin (FOTO)

Kjo modele sapo “ngushëlloi” të gjithë beqarët për Shën Valentin (FOTO)

Modelja amerikane e Play Boy-t, CJ Sparxx ka postuar një set shumë ‘të nxehtë’ fotografik, në ditën e Shën Valentinit.

29-vjeçarja ka ‘ngushëlluar’ të gjithë beqarët, në ditën e të dashuruarve, ndërsa ka theksuar se edhe ajo është single.

Për të gjithë ju që jeni vetëm dhe nuk keni me kë të festoni sot”, ka qenë diçitura në fotot e postuara nga modelja kaliforniane.

CJ Sparxx ndiqet nga qindra mijëra fansa edhe në Instagram, ku poston vazhdimisht foto hot, ndërsa prej 4 vitesh është edhe modele e revistës Play Boy.