JO VETËM DY PROSTITUTA PËR KLIENT/ Ja çfarë i ofrohet meshkujve në “Ishullin e seksit” (FOTO) – AlpeGossip
JO VETËM DY PROSTITUTA PËR KLIENT/ Ja çfarë i ofrohet meshkujve në “Ishullin e seksit” (FOTO)

JO VETËM DY PROSTITUTA PËR KLIENT/ Ja çfarë i ofrohet meshkujve në “Ishullin e seksit” (FOTO)

Meshkujt që kanë prenotuar biletën 5 mijë dollarëshe për të shkuar në “Ishullin e Seksit” në Karaibe do të kenë prostituta dhe drogë.

Shpesh herë, ishulli është kritikuar e konsideruar si ‘i shpifur’ , si dhe ka patur hetime për krime të mundshme. Por organizatorët kanë zbuluar se eksperienca katër ditore me 60 femra është tërësisht legale.

Ata premtojnë dy vajza latine për cdo mashkull, shfaqje seksuale, festa në jahte luksoze dhe surpriza me drogë në ishullin privat të Karaibeve.

Klientët mund të kenë seks pa limit me femrat dhe të shkëmbejnë partneret gjatë fantazisë seksuale.

Në faqen e “Ishullit të Seksit”, thuhet se 60 femrat janë aty për të kënaqur meshkujt dhe për ti bërë të ndihen si mbretër, prandaj klientët nuk duhet të kenë frikën e një arrestimi të mundshëm.