“A do martohesh me mua”/ Fansja e pyet LIVE Jul Dedën, ja si përgjigjet aktori (FOTO) – AlpeGossip
“A do martohesh me mua”/ Fansja e pyet LIVE Jul Dedën, ja si përgjigjet aktori (FOTO)

“A do martohesh me mua”/ Fansja e pyet LIVE Jul Dedën, ja si përgjigjet aktori (FOTO)

Risia e re në instagram ku fansat kanë të drejtë të të bëjnë pyetje po na njeh më shumë me vipat tanë. Ata po afrohen më shumë me fansat duke ju dhënë mundësinë që ti pyesin dhe ti përgjigjen. Përveç pyetjeve noramle që mund ti bësh ka dhe nga ato të tipit “a do të martoheshe me mua“. Kjo pyetje i ka ardhur aktorit Julian Deda i cili i ka kthyer përgjigjjen më të mirë të mundshme, duke futur brenda dhe dozat e humorit që ai di ti bëj shumë mirë.

“Unë jo, por nëse e ke me ngut, kam një shok beqar”, i shkruan Juli.

Pra vajza nëse jeni ende beqare, Juli e paska një shok për ju./AlpeNews.al/