I përfshirë në disa skandale dhune, rrëfehet Laert Vasili: “Nuk jam sherrxhi, thjesht ndodhem në vendin e gabuar, me njerëz të gabuar!” – AlpeGossip
I përfshirë në disa skandale dhune, rrëfehet Laert Vasili: “Nuk jam sherrxhi, thjesht ndodhem në vendin e gabuar, me njerëz të gabuar!”

I përfshirë në disa skandale dhune, rrëfehet Laert Vasili: “Nuk jam sherrxhi, thjesht ndodhem në vendin e gabuar, me njerëz të gabuar!”

Laert Vasili është një emër mjat i përfolur në portale dhe jo vetëm. Shpeshherë në media kanë qarkulluar lajme se ai është përfshirë në skandale të ndryshme dhunë.

Këtë të shtunë, aktori i njohur ka qenë i ftuar në emisionin “Thumb” me Aulonën dhe Fatmën. Mes pyetjeve për karrierën si dhe jetën private, Laerti është pyetur nga gazetarja pikërisht për skandalet ku është përfshirë.

“Duhet të pyesësh portalet e verdha, mua më ka rastisur të ndodhem në vendin e gabuar në çastin e gabuar me njerëz të gabuar. Janë njerëz që nuk kanë harmoni në familje nuk janë të realizuar kjo gjë i bën agresivë dhe harbut, dikush tjetër nuk i duron dot këto dhe reagon në forma të ndryshme. Unë zakoisht largohem po ndodh që në largim e sipër të kapesh. Këto sprova i bëjnë njeriut mirë, dhe është më i përgatitur për atë betejë që quhet jetë”.- ka përfunduar ai.

E pra, aktori sapo tregoi që jo gjithmonë faji është i tij!

Thumb 31 mars pjesa 1

Ja ku erdhi dhe THUMB-i i kesaj jave!Laert Vasili tregon perse eshte pro projektit per shembjen dhe ndertimit te nje teatri te ri. A do ta fitoje ai postin e Drejtorit te Teatrit Kombetar?Kujt ia kemi dhene kesaj jave THUMB UP dhe THUMB DOWN? Mikrofoni i Thumb ka qene ne nje nga eventet me te bukur te zhvilluar ne kryeqytet dhe ka pyetur personazhe te njohur te ekranit, Presidentin Meta, Klint Collakun, Miranda Dupin, Stela Sallakun nese do te adoptonin nje femje me sindromen Down. Ndiqni ne vijim videon. 🙂

Gepostet von Blitz.al am Samstag, 31. März 2018