I MAHNITI TË GJITHË ME PERFORMANCËN E SAJ/ Albërija kapet mat në prapaskenën e festivalit, kush po e shoqëron këngëtaren (VIDEO) – AlpeGossip
I MAHNITI TË GJITHË ME PERFORMANCËN E SAJ/ Albërija kapet mat në prapaskenën e festivalit, kush po e shoqëron këngëtaren (VIDEO)

I MAHNITI TË GJITHË ME PERFORMANCËN E SAJ/ Albërija kapet mat në prapaskenën e festivalit, kush po e shoqëron këngëtaren (VIDEO)

Albërie Hadërgjonaj merr pjesë këtë vit në “Festivalin e Këngës”, me një këngë pretendente për fituese, me titull “Ku ta gjej dikë ta dua”. Albërie i mahniti të gjithë mbrëmjen e djeshme me performancën e saj ndërkohë në prapaskenë e shoqëronin disa persona shumë të dashur për të. Bëhet fjalë për vajzën e saj, Anxhelinën, Beatrixin dhe Alban Ramosajn. Ata kanë qenë mbështetja më e madhe për Albërien.

Në foton e publikuar nga “Revista Class”, të tre shfaqen duke biseduar teksa pranë tyre ishin edhe disa miq të afërt të këngëtares.