I FTUAR SPECIAL/ Mahmood elektrizon skenën e “Festivalit të Këngës” (VIDEO) – AlpeGossip
I FTUAR SPECIAL/ Mahmood elektrizon skenën e “Festivalit të Këngës” (VIDEO)

I FTUAR SPECIAL/ Mahmood elektrizon skenën e “Festivalit të Këngës” (VIDEO)

Mbrëmë në Pallatin e Kongreseve është mbajtur nata e parë gjysmëfinale e “Festivalit të Këngës”. Pas performancave të dhjetë aristëve konkurrente, i ftuar special ishte këngëtari i njohur me famë botërore, Mahmood.

Ai ka performuar për publikun një kolazh me hitet e tij të fundit. Këngët e tij janë performuar për herë të parë në një skenë shqiptare dhe kanë krijuar një atmosferë magjike në skenën e festivalit. Më poshtë po iu sjellim një video nga performanca e tij: