SONI MALAJ PUBLIKON PËR HERË TË PARË TË FEJUARIN/ Këngëtarja shihet në shoqërin të Sinanit dhe Andrrës (FOTO) – AlpeGossip
SONI MALAJ PUBLIKON PËR HERË TË PARË TË FEJUARIN/ Këngëtarja shihet në shoqërin të Sinanit dhe Andrrës (FOTO)

SONI MALAJ PUBLIKON PËR HERË TË PARË TË FEJUARIN/ Këngëtarja shihet në shoqërin të Sinanit dhe Andrrës (FOTO)

Sot stilisti i njohur Joni Peçi ka ftuar gjtihë artistët e showbizit në prezantimin e koleksionit të tij.

Një prej tyre ishte dhe këngëtarja Soni Malaj e cila ka publikuar në rrjetin e saj social  Instagram foto nga eventi.

Krah saj shihet i fejuari Kevi dhe çifti më id ashur për publikun Sinan Hoxha me Andrrën.

Soni dhe këngëtari dallohen për miqësin e tyre disa vjeçare prandaj edhe kanë zgjedhur të qënsdrojn bashkë gjatë festës. Ajo që bie në sy është se këngëtarja për herë të parë publikon në rrjete të fejuarin.