U PËRFOL SE NUK FLISNIN ME NJËRA-TJETRË/ Albërie Hadërgjonaj tregon të vërtetën e sherrit mes Anxhelinës dhe Beatrixit (FOTO) – AlpeGossip
U PËRFOL SE NUK FLISNIN ME NJËRA-TJETRË/ Albërie Hadërgjonaj tregon të vërtetën e sherrit mes Anxhelinës dhe Beatrixit (FOTO)

U PËRFOL SE NUK FLISNIN ME NJËRA-TJETRË/ Albërie Hadërgjonaj tregon të vërtetën e sherrit mes Anxhelinës dhe Beatrixit (FOTO)

Vitin e kaluar u përfol se Anxhelina dhe Beatrix nuk flasin me njëra-tjetrën pas një sherri mes tyre. Asokohe u tha se shkak ishte bërë grimieri i njohur, mik i ngushtë i Anxhelinës, Arieli.

E ftuar sot në “E Diell”, Albërie Hadërgjonaj tregoi të vërtetën e asaj ngjarjeje.

“Fëmijët e motrës sime i dua shumë. Ndonjëherë bëjnë zënka për gjëra të vogla, pastaj e heqin njëra-tjetrën nga Instagrami, portalet fillojnë të bëjnë lajmet dhe kështu me rradhë.

Përderisa unë këto ditë që jam në Shqipëri po jetoj te shtëpia e motrës sime, a nuk bien poshtë këto që po thoni ju? Shkojmë shumë mirë me njëra–tjetrën, nuk ka asgjë për t`u shqetësuar”, tha duke qeshur Albërija.