I KA APO NUK I KA? Çfarë ndodhi me të pasmet e vajzës së Sabianit (FOTO) – AlpeGossip
I KA APO NUK I KA? Çfarë ndodhi me të pasmet e vajzës së Sabianit (FOTO)

I KA APO NUK I KA? Çfarë ndodhi me të pasmet e vajzës së Sabianit (FOTO)

Prej kohësh është bërë trend, photoshopi dhe efektet e programeve për modifikimin e fotove nga VIPA-at për të perfeksionuar format trupore dhe jo vetëm.
Kohët e fundit ka “plasur sheshit”, përveç fotove profesionale tek të cilat le të themi janë të pranueshme ndërhyrjet pa kaluar në ekzagjërim, “deformimet” janë bërë pjesë e pandarë e “VIP-ave” tanë.
Për shembull, modelja Kejsi Medini, vajza e këngëtarit të njohur, Sabianit ka publikuar ditën e sotme dy foto dhe video, në profilin e saj në Instagram ku vihet re një ndryshim i madh në të pasmet e saj.

Medini shfaqet në ambjentet e palestrës me të njëtën veshje tek të dyja pamjet, e para është foto e postuar nga Kejsi dhe e dyta është nje foto screenshot e marrë nga video që ka postuar vetë ajo por format e saj nuk janë aspak të njëjta. I ka apo nuk i ka të pasmet “bombastike” Bukuroshja?

Hidhini një sy vetë për siguri.