PO KORR SUKSESE ME ALBUMIN E FUNDIT “FUTURE NOSTALGIA”/ Dua Lipa pozon komplet lakuriq për herë të parë dhe rrjeti po çmendet (FOTO) – AlpeGossip
PO KORR SUKSESE ME ALBUMIN E FUNDIT “FUTURE NOSTALGIA”/ Dua Lipa pozon komplet lakuriq për herë të parë dhe rrjeti po çmendet (FOTO)

PO KORR SUKSESE ME ALBUMIN E FUNDIT “FUTURE NOSTALGIA”/ Dua Lipa pozon komplet lakuriq për herë të parë dhe rrjeti po çmendet (FOTO)

Ylli shqiptar, Dua Lipa vazhdon të korr sukses me talentin e saj dhe albumi i fundit “Future Nostalgia” është renditur i pari në Mbretërinë e Bashkuar.

Së fundmi këngëtarja me origjinë shqiptare ka kthyer të gjithë sytë nga vetja me pozat e fundit për revistën Elle.

Në fotot e publikuara, Dua shfaqet komplet e zhveshur ndërsa pjesët intime i ka mbuluar me një kitarë shumëngjyrëshe.

Kjo është hera e parë që këngëtaren e shohim në poza të tilla të cilat janë komentuar shumë në rrjete sociale.

Kujtojmë që në 27 mars, Dua publikoi albumin e ri i cili është pëlqyer e vlerësuar shumë.