U LIDH ME MODELIN 4 VITE MË TË VOGËL/ Gigi Hadid ka dy fjalë për Dua Lipën (FOTO) – AlpeGossip
U LIDH ME MODELIN 4 VITE MË TË VOGËL/ Gigi Hadid ka dy fjalë për Dua Lipën (FOTO)

U LIDH ME MODELIN 4 VITE MË TË VOGËL/ Gigi Hadid ka dy fjalë për Dua Lipën (FOTO)

Prej ditësh në media është komentuar për lidhjen mes këngëtares me origjinë shqiptare Dua Lipa dhe modelit Anwar Hadid që është edhe vëllai I Bella dhe Gigi Hadid. Menjëherë pas ndarjes nga Isaac, Dua u pa nën shoqërinë e Anwar me të cilin dy ditë më parë u kap duke u puthur.

Anwar është vetëm 20 vjeç ndërsa Dua 24, mirëpo marrëdhënia e tyre siç duket po bëhet zyrtare dhe motra e modelit, bukuroshja Gigi Hadid siç duket e aprovon këtë lidhje. Dua ka publikuar së fundmi një foto dhe komenti i Gigit ka tërhequr vëmendjen e të gjithëve.

Supermodelja i ka lënë kunatës së saj disa emoji të buzëqeshjesh dhe lule, duke komplimentuar kështu Duan për pamjen e saj.