Nuk flet me të prej vitesh, Dafina Zeqiri bën deklaratën e papritur për Tunën: Tek njerërit që janë... - AlpeGossip
Nuk flet me të prej vitesh, Dafina Zeqiri bën deklaratën e papritur për Tunën: Tek njerërit që janë…

Nuk flet me të prej vitesh, Dafina Zeqiri bën deklaratën e papritur për Tunën: Tek njerërit që janë…

Dafina Zeqiri është padiskutim një nga këngëtaret më të dashura për publikun shqiptar. Ajo së fundmi ka publikuar këngë e saj më të re ‘Fuego’ , e cila ka rezultuar shumë e suksesshme dhe është pëlqyer shumë nga fansat. Këngëtarja shqiptare prej kohësh është larguar në Amerikë, ku dhe po ndjek karrierën e saj atje.

Dafina sot u bë pjesë e një interviste për revistën ‘Class’, ku ka folur më shumë për jetën e saj dhe planet që ka për të ardhmen. Këngëtarja rrëfeu se do të jetë më pran publikut shqiptar me këngë të reja dhe koncerte që do realizojë në Shqipëri dhe Kosovë.

Ndër të tjera Zeqiri ka zbuluar edhe marrëdhënien që ka tani me disa prej personazheve të njohur shqiptar, të cilët dikur ka pasur sherre, siç është reperi Noizy dhe këngëtaret Tuna dhe Zanfina.

“Tek njerëzit që nuk janë personazhe publikë, lindin keqkuptime (thashetheme). Mendo sa fjalë qarkullojnë tek ne në estradë. Kam shumë respekt dhe dashuri për Noizy-n, Tunën dhe Zanfinën.”, tha Dafina duke treguar se tashmë hatërmbetjet mes tyre kanë marrë fund.