KA “THYER” ZEMRAT E SHUMË VAJZAVE/ Ylli Limani zbulon për herë të parë se është… – AlpeGossip
KA “THYER” ZEMRAT E SHUMË VAJZAVE/ Ylli Limani zbulon për herë të parë se është…

KA “THYER” ZEMRAT E SHUMË VAJZAVE/ Ylli Limani zbulon për herë të parë se është…

Ylli Limani është një nga këngëtarët që adhurohet më së shumti nga gjinia femërore. Baladat e tij kanë bërë, që Ylli të hyjë në zemrën e çdokujt. Kjo bën që interesi për jetën private të këngëtarit të jetë shumë i madh. Së fundmi, i ftuar në ‘Xing me Ermalin’, Ylli është është pyetur nëse është në një lidhje apo është beqar dhe përgjigja që ai dha la të kuptohet që ka dikë në krahë.

“Momentalisht jam i lumtur. Kaq mund të them. Herën tjetër kur të vij në emision do vij (çift)”, tha Limani.

Kujtojmë që Ylli ka vetëm pak ditë, që ka publikuar klipin “Harrom”, një baladë, e cila shënoi rekord klikimesh.