CHRIS BROWN SULMON SËRISH OFFSET/ Kësaj here i drejtohet me një mesazh për Cardi B - AlpeGossip
CHRIS BROWN SULMON SËRISH OFFSET/ Kësaj here i drejtohet me një mesazh për Cardi B

CHRIS BROWN SULMON SËRISH OFFSET/ Kësaj here i drejtohet me një mesazh për Cardi B

Chris Brown është prej disa kohësh në konflikte të ashpra me reperin Offset. Kjo armiqësi midis dy këngëtarëve nisi kur Chris publikoi një ‘meme’ tallëse rreth largimit të ‘Savage 21’, nga Amerika.

Offset nuk u ndje mirë dhe i komentoi se kjo gjë nuk është për të qeshur. Pas këtij komenti kanë vijuar kërcënimet e Brown ndaj reperit.

Së fundmi Chris ka publikuar një foto në ‘Instagram’ dhe mbi të ka shkruar se do t’i dërgojë lule partneres së Offset, Cardi B, për t’i treguar se e respekton atë.

Mandatory Credit: Photo by Stephen Lovekin/WWD/REX/Shutterstock (9048819bq)
Cardi B and Offset
Fenty Puma by Rihanna show, Arrivals, Spring Summer 2018, New York Fashion Week, USA – 10 Sep 2017

Nuk dihet ende reagimi nga ana e Offset pas këtij postimi, por duket se problemet në marrëdhënien e tyre do të vazhdojnë për një kohë të gjatë.