PËRLOTET VESA LUMA/ Arsyeja është djali i saj: Çfarë udhëtimi i jashtëzakonshëm (FOTO) – AlpeGossip
PËRLOTET VESA LUMA/ Arsyeja është djali i saj: Çfarë udhëtimi i jashtëzakonshëm (FOTO)

PËRLOTET VESA LUMA/ Arsyeja është djali i saj: Çfarë udhëtimi i jashtëzakonshëm (FOTO)

Lian ka përfunduar kopshtin dhe mami Vesa është më e emocionuara. Këngëtarja ka ndarë disa foto me urimet e shokëve të Lianit, përshëndetja kryesore e së cilës ka qenë në shqip.

“Lamtumirë kopshti. Çfarë udhëtimi i jashtëzakonshëm. Nuk mund t’ju falenderoj asnjëherë mjaftueshëm”, ka shkruar Vesa krah fotove.

  

“Gjithë ditën duke qarë, e dua Zelandën e Re”, ka shtuar Luma në disa kujtime të tjera.

Në vetëm pak ditë Vesa, Big Basta dhe Lian kanë njoftuar se do të vijnë në Shqipëri pas një periudhe të gjatë larg saj, për t’i kaluar muajt e verës në vendlindjen e tyre.