Lakuriq nga shtrati…Xhensila Pere gotet fansat me pamjet provokuese (FOTO) – AlpeGossip
Lakuriq nga shtrati…Xhensila Pere gotet fansat me pamjet provokuese (FOTO)

Lakuriq nga shtrati…Xhensila Pere gotet fansat me pamjet provokuese (FOTO)

Kohët e fundit ajo shfaqet gjithnjë e më provokuese.
Ish banorja e Big Brother, Xhensila Pere ka ndarë në Instastoryn e saj disa poza tunduese.

Kohët e fundit ajo është pjesë e eventit të bukurisë Miss Univers.

Ndërkohë që shijon momente relaksi, Xhensila ka ekspozuar nga shtrati këmbët dhe gjoksin bombastik