KEMI PËR T’U ÇMENDUR/ Zbulohet arsyeja pse Ledri Vula fshiu gjithçka nga Instagrami – AlpeGossip
KEMI PËR T’U ÇMENDUR/ Zbulohet arsyeja pse Ledri Vula fshiu gjithçka nga Instagrami

KEMI PËR T’U ÇMENDUR/ Zbulohet arsyeja pse Ledri Vula fshiu gjithçka nga Instagrami

Ledri Vula pak ditë më parë fshiu të gjitha postimet e tij nga Instagrami duke i lënë fansat të habitur pas këtij veprimi. U tha se Ledri do të bëjë pushim për disa muaj, por nuk është kjo e vërteta.

Agjenti i emisionit “Thumb on”, ka zbuluar se fshirja e fotove ka të bëjë me albumin e ri të Ledrit, lajm i cili padyshim do i gëzojë fansat e tij. Ledri po realizon albumin e tij më të ri dhe pritet të dalë shumë shpejt në treg.