eugent bushpepa Archives - AlpeGossip
“NËSE ZGJAT MË SHUMË KARANTINA KY…”/ Rudina Dembacaj na tregon momentin kur Mark Frroku lyen… (FOTOT)

“NËSE ZGJAT MË SHUMË KARANTINA KY…”/ Rudina Dembacaj na tregon momentin kur Mark Frroku lyen… (FOTOT)

Rudina Dembacaj dhe Mark Frroku tashmë një nga çiftet më të reja të showbizz-it shqiptar….

ÇMENDI SERBINË DUKE MBËSHTETUR KOSOVËN/ Missi serb s’ndalet: Nuk udhëtoni dot? Pyesni kosovarët, për 20 vite s’kanë mundur të udhëtojnë (FOTO)

ÇMENDI SERBINË DUKE MBËSHTETUR KOSOVËN/ Missi serb s’ndalet: Nuk udhëtoni dot? Pyesni kosovarët, për 20 vite s’kanë mundur të udhëtojnë (FOTO)

Edhe pasi u masakruan nga mediat serbe, pas gjesteve në mbështetje të Kosovës, Missi serb…

TANI QË ËSHTË BESIMTARE MUSLIMANE/ Çiljeta mbulon me emoji detajin e tatuazhit me simbolin e krishterë (FOTO)

TANI QË ËSHTË BESIMTARE MUSLIMANE/ Çiljeta mbulon me emoji detajin e tatuazhit me simbolin e krishterë (FOTO)

Pak kohë më parë, këngëtarja e njohur Çiljeta Xhilaga vendosi të ndërrojë fenë e saj,…

HISTORITË/ Filmat apokaliptikë që nuk na përgatitën aspak për terrorin e pandemisë

HISTORITË/ Filmat apokaliptikë që nuk na përgatitën aspak për terrorin e pandemisë

Duhej të ishim shumë herë më të përgatitur për pandeminë COVID-19 dhe nuk i referohem…

PRINDËR PËR HERË TË PARË/ Çifti i showbizit shqiptar japin lajmin e ëmbël

PRINDËR PËR HERË TË PARË/ Çifti i showbizit shqiptar japin lajmin e ëmbël

Pak kohë më parë mediat zbuluan se kompozitori shumë i pëlqyer nga publiku, Kledi Bahiti…

KUR GJITHÇKA ËSHTË MBYLLUR/ Kopertina e Vogue Italia për prillin është thjesht një faqe e bardhë

KUR GJITHÇKA ËSHTË MBYLLUR/ Kopertina e Vogue Italia për prillin është thjesht një faqe e bardhë

Dyqanet janë mbyllur, setet fotografike janë anulluar dhe punonjësit janë dërguar në shtëpi. E ardhmja…

“DO TA MBAJ MEND SA…”/ Ermal Mamaqi tregon se si vendosi t’i shkurtojë flokët në shtëpi

“DO TA MBAJ MEND SA…”/ Ermal Mamaqi tregon se si vendosi t’i shkurtojë flokët në shtëpi

Aktori i njohur i humorit, Ermal Mamaqi ka qenë pasditen e sotme në një lidhje…

PO E BËJNË TË GJITHË/ Provoni Dalgona Coffee , kafen e preferuar të momentit

PO E BËJNË TË GJITHË/ Provoni Dalgona Coffee , kafen e preferuar të momentit

Në rrjete sociale, kafeja Dalgona është e preferuara e momentit. Përpos faktit që nuk kërkon…

KORONAVIRUSI/ kantautori John Prine që la gjurmë në SHBA vdes nga COVID-19

KORONAVIRUSI/ kantautori John Prine që la gjurmë në SHBA vdes nga COVID-19

Familja e kantautorit amerikan John Prine ka konfirmuar vdekjen e tij nga komplikimet që lidhen…

NGA PUSHIMET ME LEDRIN/ Sara ndan me të gjithë eksperiencën e frikshme (FOTO)

NGA PUSHIMET ME LEDRIN/ Sara ndan me të gjithë eksperiencën e frikshme (FOTO)

Këtë muaj, Ledri Vula zgjodhi ta nisë ndryshe. Ai pranoi për herë të parë publikisht historinë e…