SAKRIFICAT E SHTATZËNISË/ E dashura e Mozzik hoqi dorë nga vesi i keq kur mësoi se ishte në pritje të ëmbël – AlpeGossip
SAKRIFICAT E SHTATZËNISË/ E dashura e Mozzik hoqi dorë nga vesi i keq kur mësoi se ishte në pritje të ëmbël

SAKRIFICAT E SHTATZËNISË/ E dashura e Mozzik hoqi dorë nga vesi i keq kur mësoi se ishte në pritje të ëmbël

Reperi Mozzik dhe partnerja e tij, Loredana Zefi priten të bëhen prindër së shpejti! Edhe përse është në pritje të ëmbël, Loredana nuk ka hequr dorë nga projektet muzikore, pas suksesit që mori me dy këngët e publikuara në gjuhën gjermane. Ama ka diçka, që këngëtarja ka hequr dorë dhe është duhani!

Burime për “Prive”, kanë treguar këngëtarja ka qënë konsumuese e rregullt e duhanit, nuk e konsumon më si pasojë e shtatzënisë. Gjithashtu, këngëtarja tregohet shumë e kujdesshme edhe për ushqimet që konsumon.