DYSHIMET MARRIN FUND/ Loreda fotografohet me barkun e rrumbullakosur (FOTO) – AlpeGossip
DYSHIMET MARRIN FUND/ Loreda fotografohet me barkun e rrumbullakosur (FOTO)

DYSHIMET MARRIN FUND/ Loreda fotografohet me barkun e rrumbullakosur (FOTO)

Jo vetëm që janë një nga çiftet më të pëlqyerit në showbizz-in shqiptar, por fakti se të dy këndojnë rep i bën akoma edhe më të dashur për të pasionuarit pas kësaj rryme muzikore. Ndonëse kemi parë shumë lajme lart e poshtë se Loredana është shtatzënë por mundohet ta fshehë, tani nuk ka çfarë të thotë më.

Së fundmi ajo ndodhet në Kosovë dhe tashmë në dorën e gazetarëve ka rënë një foto ku shihet Loredana me barkun e rrumbullakosur dhe për këtë nuk ka diskutim se fotoja më poshtë e siguruar nga gazeta express flet vetë.