“UNË PO I RIKTHEHEM…”/ Isli Islami mposht COVID-19, por postimi i Ori Nebiaj do ju bëjë të qeshni (FOTO) – AlpeGossip
“UNË PO I RIKTHEHEM…”/ Isli Islami mposht COVID-19, por postimi i Ori Nebiaj do ju bëjë të qeshni (FOTO)

“UNË PO I RIKTHEHEM…”/ Isli Islami mposht COVID-19, por postimi i Ori Nebiaj do ju bëjë të qeshni (FOTO)

Isli Islami e ka mposhtur koronavirusin. Moderatori i njohur u rikthye sot për të drejtuar emisionin “Wake Up” në krah të Ori Nebiajt.

Pak minuta më parë, Ori ka postuar një video të saj në Instastory, ku tregon sa e lumtur ndihet me rikthimin e Islit në program.

“U kthye Isli Islami në Wake Up në Top Channel dhe unë i rikthehem Instagramit”, shkruan Ori krahas videos.

Një javë më parë, Isli rrëfeu në një lidhje “Skype” për “Wake Up” se ishte prekur nga koronavirusi, por fatmirësisht ishte në gjendje të mirë shëndetësore.

Isli mposht Covid-19, ja postimi i Ori Nebiajt në Instagram (Foto)

Isli mposht Covid-19, ja postimi i Ori Nebiajt në Instagram (Foto)