VISHET ME TË NGUSHTA DHE BËN LËVIZJE SEKSI/ Fjolla Morina ekspozon të pasmet si asnjëherë më parë – AlpeGossip
VISHET ME TË NGUSHTA DHE BËN LËVIZJE SEKSI/ Fjolla Morina ekspozon të pasmet si asnjëherë më parë

VISHET ME TË NGUSHTA DHE BËN LËVIZJE SEKSI/ Fjolla Morina ekspozon të pasmet si asnjëherë më parë

Fjolla Morina është emër shumë i lakuar në shtypin rozë.
Këngëtarja është goxha aktive në rrjete sociale, në të cilat nuk mungojnë as imazhet provokuese të saj.

Mbrëmë në orët e vona, Fjolla ka ndarë me ndjekësit disa video në Instagram, ku shihet e veshur me një kostum të ngushtë.

Fjolla bënte lëvizje provokuese, ndërsa në folus kishte të pasmet bombastike, për të cila edhe komentohet shumë.

 

View this post on Instagram

💦

A post shared by Fjolla Morina (@fjolla.morina) on