TEA NË GJËNDJE TË RËNDË EMOCIONALE/ Nuk i mban dot lotët: Olta tha që ajo… – AlpeGossip
TEA NË GJËNDJE TË RËNDË EMOCIONALE/ Nuk i mban dot lotët: Olta tha që ajo…

TEA NË GJËNDJE TË RËNDË EMOCIONALE/ Nuk i mban dot lotët: Olta tha që ajo…

Ish-konkurrentja e “Për’puthen”, Tea Trifoni, është shfaqur në një moment mjaft të vështirë së fundmi. Mjaft e rënduar emocionalisht, ajo ka folur pas debatit të Olta Gixharit dhe Zhaklina Gjolla.

Tea u ndal gjithashtu edhe tek reagimi i Zhaklinës në “Prime”. Asaj iu mbushën sytë me lot teksa po fliste me Dea Mishel.

“Nuk e besova Zhaklinën. U rëndova shumë mbrëmë! Se Olta tha që ajo më shtyu, por nuk ishte ashtu nga ajo që pamë. Olta bëri fushatë kundër saj! Nuk e di më kapi ankthi!”, tha Tea.