BASHKJETOJNË PREJ VITESH/ Armina zbulon pamjet e shtëpisë luksoze ku jeton me Shkëlzenin (FOTO) – AlpeGossip
BASHKJETOJNË PREJ VITESH/ Armina zbulon pamjet e shtëpisë luksoze ku jeton me Shkëlzenin (FOTO)

BASHKJETOJNË PREJ VITESH/ Armina zbulon pamjet e shtëpisë luksoze ku jeton me Shkëlzenin (FOTO)

Armina Mevlani nuk para poston foto në ambientet e brendshme të shtëpisë së saj por ditën e djeshme e ka bërë një përjashtim. Blogerja e njohur ka postuar në Instastory-n e saj disa foto të shkrepura përpara pasqyrën në sallonin e shtëpisë, nga ku mund të vërejmë disa detaje të ambienteve të brendshme.

Siç shihet edhe nga fotot ngjyrat që mbizotërojnë në këtë pjesë të shtëpisë përkatësisht salloni dhe kuzhina e ngrënies, janë ato të ngrohta, ndërsa në sallon qëndron e vendosur një pasqyrë e madhe.

Sic dihet, Armina dhe partneri i saj Shkëzeni prej vitesh bashkëjetojnë në një kompleks vilash në një nga zonat periferike të Tiranës. Në fillim të muajit tetor çifti i njohur kurorëzoi në fejesë historinë e tyre disavjeçare të dashurisë, ndërsa ende nuk dihet një datë për ceremoninë e martesës, që siç ka thënë vet blogerja pritet të ndodhë shumë shpejt.