NA BËRI KRENAR/ Modelja me origjinë shqiptare në listën e femrave më seksi në botë – AlpeGossip
NA BËRI KRENAR/ Modelja me origjinë shqiptare në listën e femrave më seksi në botë

NA BËRI KRENAR/ Modelja me origjinë shqiptare në listën e femrave më seksi në botë

Portali “Web Mag” ka bërë një klasifikim të 12 femrave më seksi në planet, duke renditur ndër të tjera edhe modelen me origjinë shqiptare Tika Camaj.

Aktualisht bukuroshja jeton dhe ushtron profesionin e saj në Shtetet e Bashkuara të Amerikës.

Rikujtojmë se Tika ka hyrë në histori si shqiptarja e parë që ka sfiluar në pasarelat e brendit prestigjioz “Victoria’s Secret.”

Ajo gjithashtu është praktikuese e arteve marciale, madje është shpallur edhe kampione në Taekwondo.