GJITHMONË SURPRIZUESE/ Kim Kardashian ka një sugjerim për ditën e Shën Valentin-it (FOTO) - AlpeGossip
GJITHMONË SURPRIZUESE/ Kim Kardashian ka një sugjerim për  ditën e Shën Valentin-it (FOTO)

GJITHMONË SURPRIZUESE/ Kim Kardashian ka një sugjerim për ditën e Shën Valentin-it (FOTO)

Kim Kardashian jo më kot ka lançuar linjën e saj të re të parfumeve, dy javë përpara njërës prej ditëve më festive në botë, Shën Valentinit.

Ajo ka zgjedhur që këtë linjë të re ta promovojë vetë si gjithnjë. Parfumet vijën të paketuara në formë zemra dhe sipër tyre kanë të shkruar disa nga shprehjet që njerëzit përdorin në jetën e përditshme.

Në “Instagram-in” e saj ajo i sugjeron të gjithëve parfumin e vet më të ri, por ne nuk mund të rrinim pa vrojtuar edhe një mosfunksionim në këtë fushatë publicitare.

Kim Kardashian që njihet për pozat provokuese shihet kësaj radhe me të brendshme të mëdha dhe parfume në dimensione të mëdha, imazhe të cilat i kanë bërë fansat konfuzë për produktin, madhësinë e tij dhe çfarë ka ndodhur me format e Kim.