MBRETËRESHA E SKENËS SHQIPTARE FESTON DITËN E LINDJES/ Shihni tortën e veçantë që i dhuron e bija (FOTO) – AlpeGossip
MBRETËRESHA E SKENËS SHQIPTARE FESTON DITËN E LINDJES/ Shihni tortën e veçantë që i dhuron e bija (FOTO)

MBRETËRESHA E SKENËS SHQIPTARE FESTON DITËN E LINDJES/ Shihni tortën e veçantë që i dhuron e bija (FOTO)

Artisja që na ka rritur me artin e mirëfillt në ekranin shqiptar sot feston ditën e lindjes.  Aktorja që na ka bërë të na qesh fytyra  dhe të na mbushet zemra me lumturi me humorin që vetëm ajo mund ta realizoi.

Pushtoi zemrat e gjithë shqiptarëve edhe rriti breza me batutat e saja unike. Është pikërisht  aktorja e humorit Rita Lati  që sot feston ditën e lindjes.

Duket se koha ka ndaluar për të madhen Rita Lati pasi  reflekton bukurin edhe energjin e një 20 vjeçare.

Redaksia e AlpeNews.al i uron gëzuar ditën e lindjes.