SEKSI DHE PROVOKUESE/ Rasheli “çmend” plazhin me format e saj bombastike (FOTO) – AlpeGossip
SEKSI DHE PROVOKUESE/ Rasheli “çmend” plazhin me format e saj bombastike  (FOTO)

SEKSI DHE PROVOKUESE/ Rasheli “çmend” plazhin me format e saj bombastike (FOTO)

Është mjaft aktive në rrjetet sociale, ku poston foto mjaft seksi e provokuese.

Rashel Kolaneci, e cila u bë e njohur në emisionin “Xing me Ermalin”, së fundmi ka nisur disa ditë relaksi ku po poston vazhdimisht imazhe nga më të ndryshmet.

Rasheli ka postuar një otografi ku ka ekspozuar format e saj perfekte, duke duke “çmendur” kështu ndjekësit e saj të shumtë.