“ÇA TR*PIN KE TI? ORE IDIOT JE?” Olta e dehur nuk kursen fjalët: Luizi na mërziti – AlpeGossip
“ÇA TR*PIN KE TI? ORE IDIOT JE?” Olta e dehur nuk kursen fjalët: Luizi na mërziti

“ÇA TR*PIN KE TI? ORE IDIOT JE?” Olta e dehur nuk kursen fjalët: Luizi na mërziti

Olta dhe Kiara janë “kokë më kokë” në nominim dhe njëra prej tyre pritet që të dalë ditën e shtunë nga shtëpia e “Big Brother VIP”.

Megjithatë, Luizi ka deklaruar se nëse largohet Kiara, bashkë me të do ikë dhe ai. Duket se kjo gjë ka ngjallur pakënaqësi tek Olta, e cila e ka shprehur këtë gjë.

Teksa ishte në suitë bashkë me Dean, e ndikuar dhe nga sasia e madhe e alkolit që kishte konsumuar, aktorja shpërtheu kundër këngëtarit, duke përdorur dhe fjalë të ulta.

“Ça trapin ke ti? Ça dreqin ke ti? Do lë unë lojën thotë se do ikë Kiara. Ore idiot je ti që të lësh lojën. Nëse ai vazhdon kështu ka shumë mundësi, ja për këto dy sy, se nuk bëj kurrë be për djalin, do e lë unë lojën. Na mërziti shumë”- deklaroi ajo.