SEKSI MË I MIRË KUR BËN PALESTËR? Moderatorja shqiptare e thotë troç: Mund të varesh… – AlpeGossip
SEKSI MË I MIRË KUR BËN PALESTËR?  Moderatorja shqiptare e thotë troç: Mund të varesh…

SEKSI MË I MIRË KUR BËN PALESTËR? Moderatorja shqiptare e thotë troç: Mund të varesh…

Ajo dallohet gjithmonë për natyrën e drejtpërdrejtë dhe pa komplekse, që edhe në këtë intervistë nuk ka munguar.

E pyetur nëse është më i mirë seksi kur je e palestruar, Aulona nuk ka nguruar të përgjigjet me një ‘po’ të arsyetuar.

‘Nuk dua të gjykoj njeri por duke filluar nga fakti që je elastik, lodhesh më pak, mund të varesh dhe te ambazhuri, kështu që mendoj se po’, u shpreh Musta.