“MJERË NJERËZIT QË JANË AFËR MEJE”/ Olta Boka flet për mëmësinë pas ardhjes në jetë të vajzës (FOTO) – AlpeGossip
“MJERË NJERËZIT QË JANË AFËR MEJE”/ Olta Boka flet për mëmësinë pas ardhjes në jetë të vajzës (FOTO)

“MJERË NJERËZIT QË JANË AFËR MEJE”/ Olta Boka flet për mëmësinë pas ardhjes në jetë të vajzës (FOTO)

Pak ditë më parë këngëtarja shumë e dashur për publikun, Olta Boka u bë nënë për herë të parë. Lajmin e ëmbël Olta e bëri të ditur përmes një postimi në rrjete sociale, ku publikoi një foto me dorën e princeshës.

Ajo dhe partneri, Iv Rrokaj i vendosën vogëlushes emrin e veçantë, Gaia.

Olta është treguar shumë aktive në rrjete sociale dhe sot ka folur si po i kalon këto ditë me Gaian. Këngëtarja shprehet se është një nënë posesive protektive.

“Nuk e dija që isha kaq posesive protektive. Mjerë njerëzit që janë afër meje këtë periudhë”, shkruan Olta.