ÇMENDI GJITHË MESHKUJT/ Dua Lipa pozon joshëse në shtrat (FOTO) – AlpeGossip
ÇMENDI GJITHË MESHKUJT/ Dua Lipa pozon joshëse në shtrat (FOTO)

ÇMENDI GJITHË MESHKUJT/ Dua Lipa pozon joshëse në shtrat (FOTO)

Dua Lipa padyshim është një nga këngëtaret më të dashura dhe të suksesshme, e cila po na bën të gjithëve krenarë si komb me arritjet e saj në botë.

Ajo është gjithashtu edhe fituesja e dy çmimeve Grammy së fundmi dhe një nga artistet më të dëgjuara në Spotify.

Këngëtarja është shumë aktive në rrjetet e saj sociale, ku ndan shumë foto dhe video nga jeta e saj personale.

Së fundmi, ka postuar një foto e cila shihet e shtrirë në shtrat ku duket mjaft joshëse me këmbët e saj seksi.

View this post on Instagram

way past my bedtime

A post shared by Dua Lipa (@dualipa) on