“SA E BUKUR GRUAJA, PO ME TY Ç’KA DASHUR”/ Jul Deda s’ja lë mangut komentueses: Kur e provoi… (FOTO) – AlpeGossip
“SA E BUKUR GRUAJA, PO ME TY Ç’KA DASHUR”/ Jul Deda s’ja lë mangut komentueses: Kur e provoi… (FOTO)

“SA E BUKUR GRUAJA, PO ME TY Ç’KA DASHUR”/ Jul Deda s’ja lë mangut komentueses: Kur e provoi… (FOTO)

Jul Deda ka ndarë një pozë me bashkëshorten e tij, me rastin e përvjetorit të martesës.

14 vite bashkë dhe aktori nuk e lë humorin pas, duke i bërë gruas kërkesën e çuditshme: “Zemër, tani që kemi 14 vite martesë dhe jam rritur a mund të dal me shokët të rri deri vonë? Të dua shumë”.

Por, teksa shumë ndjekës e komplimentojnë çiftin, ka dhe nga ata që gjejnë se ku të kapen me foton.

“Gruaja shumë e bukur…nuk e kuptoj se për çfarë i është dashur një burrë si ty,”- ka shkruar komentuesja në profilin e aktorit të humorit.

Jul Deda nuk ka lënë pa i kthyer përgjigjen që nuk pranon asnjë replikë më tej: “Kur e provoi nuk i doli keq pastaj!…”

Jul Deda dhe bashkëshortja e tij kanë plot 14 vite martesë, fryt i së cilës janë dy fëmijët e tyre.