“DO QESHNI ME LOT”/ Juli dhe XHODA bëjnë kërcimin EPIK në festën e “I love Tropoja” (VIDEO) – AlpeGossip
“DO QESHNI ME LOT”/ Juli dhe XHODA bëjnë kërcimin EPIK në festën e “I love Tropoja” (VIDEO)

“DO QESHNI ME LOT”/ Juli dhe XHODA bëjnë kërcimin EPIK në festën e “I love Tropoja” (VIDEO)

Pas disa javësh xhirimi intensiv dhe një pune të jashtëzakonshme, aktorët dhe stafi i “I love Tropoja” po festojnë sot me një festë si dasmë, me muzikë e valle.

Disa pamje nga kjo festë “Xing.al” po jua sjell ekskluzivisht mbrëmjen e sotme dhe në një prej videove, Juli dhe Xhoda shfaqen duke bërë një kërcim që do t’ju shkrijë së qeshuri.

Dy aktorët duket se po kënaqen e po kërcejnë për qejfin e tyre. Ndiqni videon e mëposhtme.

 

View this post on Instagram

Juli dhe Xhoda në festën e "I love Tropoja"

A post shared by Xing.al (@xing.al) on