ZBULOHET SOZIA E JORI DELLIT/ E pabesueshme ngjashmëria – AlpeGossip
ZBULOHET SOZIA E JORI DELLIT/ E pabesueshme ngjashmëria

ZBULOHET SOZIA E JORI DELLIT/ E pabesueshme ngjashmëria

Jori Delli vazhdon të jetë shumë e komentuar edhe pas mbarimit të Big Brother VIP, teksa së fundmi ka qenë në vëmendje për jetën e saj private. Jori po shijon lidhjen me reperin Fred De Palma dhe ndërkohë po merret dhe me profesionin e saj, modelingun.

Dy vajzat ngjajnë shumë me njëra-tjetrën aq sa duken si binjake.

Zbulohet sozia e Jori Dellit, e pabesueshme ngjashmëria