E PYET NËSE FLE VETËM/ Këngëtarja shqiptare fton për një natë “të nxehtë” Roza Latin (VIDEO) – AlpeGossip
E PYET NËSE FLE VETËM/ Këngëtarja shqiptare fton për një natë “të nxehtë” Roza Latin (VIDEO)

E PYET NËSE FLE VETËM/ Këngëtarja shqiptare fton për një natë “të nxehtë” Roza Latin (VIDEO)

Era Rusi është e ftuara speciale e kësaj të diele në emisionin “Why Not” nga Roza Lati. Ndërsa moderatorja po përpiqej ta ngacmonte nëse po përjeton ndonjë lidhje dashurie këto kohë, këngëtarja nuk hezitoi që ta ftonte të flinin bashkë.

Roza Lati: Tani që është dimër dhe natë, vetëm nëpër çarçaf apo do të mbajnë ngrohtë?

Era Rusi: Do të vish ti ndonjë natë nga unë?

Roza Lati: Pse jo.