FESTË NË FAMILJEN E RITA ORËS/ Vëllai i saj ka ditëlindjen dhe ja si e uron këngëtarja (FOTO) – AlpeGossip
FESTË NË FAMILJEN E RITA ORËS/ Vëllai i saj ka ditëlindjen dhe ja si e uron këngëtarja (FOTO)

FESTË NË FAMILJEN E RITA ORËS/ Vëllai i saj ka ditëlindjen dhe ja si e uron këngëtarja (FOTO)

Ditën e sotme vëllai i këngëtares me origjinë shqiptare, Rita Ora, ka ditëlindjen. Doni Ora mbush 21-vjeç dhe është fëmija më i vogël i familjes.

Sigurisht që në një ditë si kjo nuk mund të mungonte një urim publik nga Rita. Nëpërmjet një postimi në rrjetet sociale ajo shkruan se Doni është shoku më i mirë i saj.

“Gëzuar ditëlindjen shoku im më i mirë dhe vëllai më i mirë që dikush mund të ketë”,- shkruan Rita.
Rita, Elena dhe Doni janë tre fëmijët e Vera dhe Besnik Orës.