”MBAJE SE…”/ Olsi Bykyku imiton skenën me Mihal Kokëdhimën. Do qeshni me lot (VIDEO) – AlpeGossip
”MBAJE SE…”/ Olsi Bykyku imiton skenën me Mihal Kokëdhimën. Do qeshni me lot (VIDEO)

”MBAJE SE…”/ Olsi Bykyku imiton skenën me Mihal Kokëdhimën. Do qeshni me lot (VIDEO)

Të gjithë tashmë jemi në dijeni të incidentit që ndodhi në Porto Palermo me pronarin e lokalit Panorma, Mihal Kokëdhima.

Video e cila tregon këtë të fundit duke u zvarritur në makinën e turistëve spanjollë teksa i thyen xhamin dhe makina është në lëvizje, u kthye shumë shpejt në virale.

Të gjithë e komentojnë dhe brenda një kohe shumë të shkurtër shumë personazhe e kanë imituar këtë skenë duke e ironizuar.

I fundit që e ka bërë këtë është Olsi Bylyku,  i cili e ka trajtuar ngjarjen që ndodhi me humor.

Për më tepër, ndiqni videon:

View this post on Instagram

Si qendron e verteta…

A post shared by Olsi Bylyku (@olsibylyku1) on

/AlpeGossip.al