”JO JO KAM FRIKË”/ Rike Roçi i trembet Mihal Kokëdhimës (FOTO) – AlpeGossip
”JO JO KAM FRIKË”/ Rike Roçi i trembet Mihal Kokëdhimës (FOTO)

”JO JO KAM FRIKË”/ Rike Roçi i trembet Mihal Kokëdhimës (FOTO)

Ish-banorja e “Big Brother” është gjithmonë në qendër të vëmendjes për jetën e saj private, por dhe për pamjen e saj seksi.

Së fundmi Rikja ka vendosur t’u përgjigjet pyetjeve të ndjekësve në “Instastory”, e në mes të gjithë komenteve që bukuroshja ka marrë për pamjen ka qenë një ndjekës që Rikes i ka bërë një ftesë për tek restoranti i Mihal Kokëdhimës, që u bë i njohur për ngjarjen e dhunës që përfshiu disa turist spanjoll. “Të pres në Borsh tek Rastaurant Panorama”-shkruan ndjeksi.

Duket se bukuroshja seksi është e mire informuar për aktualitetin dhe i ka thyer një përgjigje epike ndjeksit. “Jo jo kam frik” duke e shoqëruar me disa emoji duke qeshur.

Postimi i Rike Roçit
Dy ditë më parë në Qeparo, pronari i restoranit “Panorma”, Mihal Kokëdhima, pas një debati me klientët i ka ndjekur ata dhe më pas u është hedhur mbi makinë. Me duart me gjak e i kapur mbi kofano Mihal Kokëdhima ka qëndruar për disa kilometra mbi makinë dhe ka thyer xhamin e parë. Sot biznesmeni ka dalë para gjykatë dhe ka marrë masën e sigurisë “arrest me burg”.