“KU JA FUT DUART O DJALË?” Antonela i gjuan Mevlanit teksa pozon me Ledjanën (FOTO+VIDEO) – AlpeGossip
“KU JA FUT DUART O DJALË?” Antonela i gjuan Mevlanit teksa pozon me Ledjanën (FOTO+VIDEO)

“KU JA FUT DUART O DJALË?” Antonela i gjuan Mevlanit teksa pozon me Ledjanën (FOTO+VIDEO)

Dy konkurrentet e “Përputhen”, Ledjana dhe Antonela kanë debatuar pothuajse në çdo puntatë të programit. Shkaku kryesor ka qenë Mevlani, pëlqimi për të cilin është i përbashkët.

Së fundmi, Ledjana ka publikuar në Instastory një video pranë Mevlanit dhe Antonelës. Konkurrenti i ka vendosur dorën në bel, ndërkohë që Antonela dëgjohet të thotë: “Ku ja fut duart o djalë?”.

“Isha duke e mbajtur”, i përgjigjet konkurrenti, ndërkohë që ajo e godet.