U PËRFOL SE DO TË BASHKËPUNONIN ME NJË KËNGË/ Anulohet projekti, Stresi thumbon Melisën (FOTO) – AlpeGossip
U PËRFOL SE DO TË BASHKËPUNONIN ME NJË KËNGË/ Anulohet projekti, Stresi thumbon Melisën (FOTO)

U PËRFOL SE DO TË BASHKËPUNONIN ME NJË KËNGË/ Anulohet projekti, Stresi thumbon Melisën (FOTO)

Së fundmi u përfol se Melisa dhe Stresi do të bashkëpunonin me një këngë. Sipas thashethemeve, Melisa kishte kërkuar bashkëpunim me reperin dhe ai kishte pranuar.

Por sot Stresi ka zbuluar se kënga është anuluar dhe lë të kuptohet se mes tij dhe Melisës ka ndodhur diçka.

“Kur do të dalë kënga me Melisën?”, e pyet një ndjekës reperin dhe ai i përgjigjet: “Do e bëj vetëm unë. U mundova për mirë, mua kurrë s’ma dhanë një shans të tillë siç ia dhashë. Por kur fluturon, duhet të mësosh të fluturosh”.

Ndërkohë Melisa dje zbuloi se po punon për një këngë të re, e cila mesa duket nuk do te jete bashkepunim.