IU GRISËN PANTALLONAT NË SKENË/ Zbuloni si reagoi këngëtarja shqiptare - AlpeGossip
IU GRISËN PANTALLONAT NË SKENË/ Zbuloni si reagoi këngëtarja shqiptare

IU GRISËN PANTALLONAT NË SKENË/ Zbuloni si reagoi këngëtarja shqiptare

Shpesh herë, këngëtarët përballen me të papritura në skenë. Një ndër to është edhe artistja e njohur nga Kosova, Fifi.

Ajo ka rrëfyer në një intervistë se si ia ka dalë që të vazhdojë performancën pas shqyerjes së pantallonave.

“Më janë shqepur pantallonat në skenë dhe kam qenë në performancë në një klub në Tiranë. Kam dalë në skenë dhe kam patur të bëj performancë me dy balerinë dhe mu shqyen pantallonat. Cfarë të bëja unë? Ngeca në skenë dhe e pashë dikë që e kishte lënë bluzën mbi tavolinë, e mora dhe vazhdova performancën”, tha ajo për Prive.