Ky zotimi që sapo bëri Oriola na e prishi darkën: "Jo më foto nudo!" - AlpeGossip
Ky zotimi që sapo bëri Oriola na e prishi darkën: “Jo më foto nudo!”

Ky zotimi që sapo bëri Oriola na e prishi darkën: “Jo më foto nudo!”

Është një nga modelet shqiptare, e cila të bën të flasësh për të dhe këtë fakt e tregon gjithnjë.
Ajo ka publikuar shpesh foto nudo në rrjete sociale dhe gjithashtu edhe të tjera mjaft provokuese. Këtë herë përmes një foto në Instagram, ajo shkruan dhe i premton ndjekësve të saj diçka:

“Jo më foto nudo, vetëm video,”-përfundon Oriola në rrjete sociale. Mbetet për të parë se çfarë do të publikojë modelja e njohur.