Bëm mama të të ngjaj! Vajza e Gjyste Vulës pozon me gjoksin jashtë (FOTO) – AlpeGossip
Bëm mama të të ngjaj! Vajza e Gjyste Vulës pozon me gjoksin jashtë (FOTO)

Bëm mama të të ngjaj! Vajza e Gjyste Vulës pozon me gjoksin jashtë (FOTO)

Një shprehje kjo shumë e njohur e në këtë rast edhe e qëlluar plotësisht. Lidhur me ngjashmërinë e Gjystës dhe vajzës së saj Rosanës është diskutuar shpesh në mediat rozë. Janë vërtetë si dy pika uji, ku shpesh kur kanë pozuar së bashku thjeshtë nuk janë njohur.

Kësaj radhe, edhe pse nuk është shumë aktive në rrjetet sociale, Rosana ka hedhur një fotografi shumë joshëse të gjoksit të saj, ku vërtet çmend komentuesit e shumtë.

Për më tepër shikoni foton më poshtë: