I ÇMENDI VAJZAT/ Elita Rudi prezanton vëllain simpatik (FOTO) – AlpeGossip
I ÇMENDI VAJZAT/ Elita Rudi prezanton vëllain simpatik (FOTO)

I ÇMENDI VAJZAT/ Elita Rudi prezanton vëllain simpatik (FOTO)

E dinim që kishte një motër mjaft simpatike me të cilën kishte një ngjashmëri të madhe, por Elita Rudi paska dhe një vëlla dhe tani e mësuam.

Bukuroshja e ekranit shqiptar ka gjetur momentin e duhur për të na e prezantuar, duke e uruar në Instastory përmes një urimi mjaft special.

“Gëzuar ditëlindjen i dashur vëlla! Ky vit le të të sjellë gjërat më të mrekullueshme pasi vërtet i meriton! Të dua!”, shkruan Elita.

Vëllai i Elitës quhet Denis dhe është pronari i një dyqani online për autoveturat dhe dizajnues.

Ndryshe nga Elita, Denisi publikon shpesh foto të motrës dhe veçanërisht të nipit të vogël Zëri, në profilin e tij në Instagram.