”KUR ZOGU I HALES TË MERR FYTYRËN”/ Elton Ilirjani reagon ndaj arrestimit të Hermes Nikaj – AlpeGossip
”KUR ZOGU I HALES TË MERR FYTYRËN”/ Elton Ilirjani reagon ndaj arrestimit të Hermes Nikaj

”KUR ZOGU I HALES TË MERR FYTYRËN”/ Elton Ilirjani reagon ndaj arrestimit të Hermes Nikaj

Elton Ilirjani, biznesmeni i njohur shqiptar i cili theu tabutë në Shqipëri duket se tashmë ka diçka për të thënë në lidhje me lajmin që qarkulloi për arrestimin e ”Zogut të Tiranës” ndryshe Hermes Nikaj.

Ju kujtojmë se Hermesi u arrestua sepse akuzohet për shfrytëzim prostitucioni.

Mesa duket, biznesmeni nuk e ka pëlqyer këtë lajm dhe atë që dëgjoi për ”Zogun” kështuqë ka postuar një foto ku shkruan: Kur Zogi i Hales të merr fytyrën. /AlpeGossip.al