Ju “tërbon” me format e saj bombastike? Rashel Kolanecit i publikojnë foton që s’do donte ta shihnit – AlpeGossip
Ju “tërbon” me format e saj bombastike? Rashel Kolanecit i publikojnë foton që s’do donte ta shihnit

Ju “tërbon” me format e saj bombastike? Rashel Kolanecit i publikojnë foton që s’do donte ta shihnit

Ajo është një nga vajzat më seksi të ekranit shqiptar, fama e së cilës u rrit shumë shpejt që në daljen e saj të parë në emisionin “Xing me Ermalin”, por aventura në këtë emision zgjati vetëm një sezon. Rasheli gjithashtu është shumë aktive në rrjetet sociale sidomos në Instagram ku numëron shumë ndjekës, të cilëve u dhuron gjithmonë foto provokuese duke shfaqur linjat e saj shumë të përfolura.

Shpesh është aluduar që edhe bukuroshja shqiptare ka rënë pre e ndërhyrjeve estetike, por gjithmonë e ka mohuar një gjë të tillë. Por rrjetet po ‘ziejnë’ nga fotoja që ‘Demaskimet Shqiptare’ kanë postuar ku Rasheli është shtrirë në plazh e veshur me rroba banjo, por është e padepiluar dhe gjoksi i saj ‘bombastik’ duket shumë i vogël.

Pavarësisht se mund të ketë komente negavite, duket qartë që Rasheli ka qenë shumë e vogël në këtë foto dhe është mëse e justifikuar.