MË TË DASHURUAR SE KURRË MË PARË/ Ja veprimi ROMANTIK që bën DAGZ për Einxhel (FOTO) – AlpeGossip
MË TË DASHURUAR SE KURRË MË PARË/ Ja veprimi ROMANTIK që bën DAGZ për Einxhel (FOTO)

MË TË DASHURUAR SE KURRË MË PARË/ Ja veprimi ROMANTIK që bën DAGZ për Einxhel (FOTO)

Dj Dagz dhe Einxhel po e shijojnë dashurinë e tyre jashtë BBV që prej daljes dhe nga çfarë po na tregojnë me postimet së bashku, çdo ditë e më romantike po bëhet marrëdhënia mes tyre. Me një video të xhiruar nga miqtë e tyre, Dagz është xhiruar duke i prerë mishin në pjatë partneres së tij me delikatesë dhe shumë përkujdesje. Sigurisht komentet e tyre janë për çiftin, ndërsa vetë Einxhel shkruan: Jam grua me fat.Dhe me të vërtetë fati është me Einxhel dhe dashurinë që gjeti në BBV. Në një intervistë të dhënë në festën e BBV, Einxhel pohoi se i morri gjithçka këtij spektakli, përveçse çmimit të madh.