U LUMTURUAM/ Zaimina jep lajmin e bukur: Nënë për herë të dytë (FOTO) – AlpeGossip
U LUMTURUAM/ Zaimina jep lajmin e bukur: Nënë për herë të dytë (FOTO)

U LUMTURUAM/ Zaimina jep lajmin e bukur: Nënë për herë të dytë (FOTO)

Në janar të vitit të kaluar, këngëtarja shumë e dashur për publikun, Zaimina Vasjari u bë nënë për herë të parë me ardhjen në jetë të princeshës Khloe.

E ftuar së fundmi në emisionin “Lart e poshtë”, Zaimina ka dhënë lajmine  bukur se këtë vit dëshiron të jetë sërish shtatzënë që në 2020 të bëhet me një bebe tjetër.

“Do të doja që në vitin 2019 të kisha një shtatzëni që në 2020 të kem edhe një bebe tjetër, por gjërat do të shihen nga angazhimet e punës dhe të gjitha gjërat që do të vijnë”, u shpreh këngëtarja.